Parliament Aqua Blue Nasil

bk murli today

Posted by: BK Prerana

BK Prerana is executive editor at bkmurlis.net and covers daily updates from Brahma Kumaris Spiritual University. Prerana updates murlis in English and Hindi everyday.
Twitter: @bkprerana | Facebook: @bkkumarisprerana
Share:


  Parlament Aqua Blue Nasıl?

  Genel Bakış:

  Parlament Aqua Blue, nane aromalı mentol sigaralar kategorisinde yer alan bir sigara markasıdır. 2007 yılında Türkiye'de piyasaya sürülmüş ve kısa sürede popülerlik kazanmıştır. Aqua Blue, hafif ve ferahlatıcı bir içim sunmasıyla bilinir.

  Özellikleri:

  • Nikotin: 6 mg
  • Katran: 10 mg
  • Karbonmonoksit: 10 mg
  • Aromalar: Nane, mentol
  • Paket: 20'li

  Lezzet:

  Parlament Aqua Blue, nane ve mentol aromalarının dengeli bir karışımıyla hafif ve ferahlatıcı bir lezzet sunar. Sigaranın dumanı yumuşak ve boğazda tahrişe neden olmaz.

  Fiyat:

  Parlament Aqua Blue'nun fiyatı, diğer sigara markalarına göre ortalama seviyededir. 20'li paketi 2023 yılı Aralık ayı itibarıyla yaklaşık 25 TL'dir.

  Kullanıcı Yorumları:

  Parlament Aqua Blue, kullanıcılar tarafından genel olarak beğenilen bir sigara markasıdır. Kullanıcılar, sigaranın hafif ve ferahlatıcı lezzetini ve yumuşak dumanını beğenmektedir.

  Alternatifler:

  Parlament Aqua Blue'ya alternatif olarak Marlboro Menthol, Winston XStyle Menthol ve Davidoff Menthol Lights gibi sigaralar düşünülebilir.

  Uyarılar:

  Sigara içmek ciddi sağlık risklerine yol açmaktadır. Bu nedenle, sigara içmekten kaçınmak en sağlıklı seçimdir.

  Sağlık Bakanlığı Uyarısı:

  Sigara içmek akciğer kanseri, kalp ve damar hastalıkları, KOAH ve diğer birçok hastalığa neden olur. Sigara içmek hayatınızı tehlikeye atar.

  Sonuç:

  Parlament Aqua Blue, hafif ve ferahlatıcı bir lezzet sunan mentol aromalı bir sigara markasıdır. Sigaranın fiyatı diğer markalara göre ortalama seviyededir. Kullanıcılar tarafından genel olarak beğenilmektedir. However, it is important to remember that smoking is harmful to health and should be avoided.

  2023-05-22T20:07:52.274+05:30

  No comments

  Note: Only a member of this blog may post a comment.