Nasil Ozlemis Kalbim Boyle Atmayi

bk murli today

Posted by: BK Prerana

BK Prerana is executive editor at bkmurlis.net and covers daily updates from Brahma Kumaris Spiritual University. Prerana updates murlis in English and Hindi everyday.
Twitter: @bkprerana | Facebook: @bkkumarisprerana
Share:






  Kalbim Nasıl Özlemiş Böyle Atmayı?

  Bir Aşk Hikayesi

  Giriş

  Kalbim uzun zamandır bu kadar hızlı atmamıştı. Heyecan, tutku ve özlemle dolu bir his... Bu duyguları bana yaşatan kişi, hayatımın aşkıydı. Onu ilk gördüğüm anda, aramızda özel bir bağ olduğunu hissetmiştim. Gözlerinin derinliklerinde kaybolmuştum ve ruhumun ona dokunduğunu biliyordum.

  Tanışma

  Bir kafede tesadüfen karşılaştık. O kitap okuyordu, ben ise kahvemi yudumluyordum. Gözlerimiz bir an için kesişti ve o anda kalbim yerinden fırlayacakmış gibi atmaya başladı. Birbirimize çekildik ve sohbet etmeye başladık. Saatlerce konuştuk ve sanki birbirimizi yıllardır tanıyormuş gibi hissettik.

  Aşkın Doğuşu

  Birkaç hafta boyunca her gün görüşmeye başladık. Birbirimizi tanıdıkça, aramızdaki bağ daha da güçlendi. Ortak zevklerimiz, hayallerimiz ve değerlerimiz vardı. Birbirimizi tamamladığımızı hissediyorduk. Bir gün, ona aşık olduğumu itiraf ettim. O da bana aynı duyguları beslediğini söyledi. O an dünyalar bizim olmuştu.

  Ayrılık

  Ne yazık ki, mutluluğumuz uzun sürmedi. Ailelerimiz ilişkimizi onaylamadı ve bizi ayırmaya çalıştılar. Baskılara dayanamadık ve ayrılmak zorunda kaldık.

  Özlem

  Ayrıldıktan sonra da kalbim onu aramaya devam etti. Onu her gün düşündüm ve özledim. Kalbim, onunla birlikteyken attığı gibi hızlı atmıyordu.

  Kavuşma

  Yıllar sonra, bir tesadüf eseri tekrar karşılaştık. Aradan geçen zamana rağmen, birbirimize karşı hala aynı duyguları beslediğimizi fark ettik. Bu sefer ailelerimizin karşı çıkmasına aldırmadan, birbirimize olan sevgimizin peşinden gitmeye karar verdik.

  Mutlu Son

  Evlendik ve mutlu bir hayat kurduk. Kalbim, onunla birlikteyken olduğu kadar hızlı atmıyordu. Artık kalbim huzurlu ve sevgiyle doluydu.

  Sonuç

  Aşk, her türlü engelin üstesinden gelebilecek bir güce sahiptir. Kalbim, onu ilk gördüğüm anda olduğu gibi hala hızlı atıyor. Onunla birlikteyken, dünyanın en mutlu insanı hissediyorum.

  Not: Bu hikaye sadece bir örnektir. Herkesin aşk hikayesi kendine özgüdür.

  No comments

  Note: Only a member of this blog may post a comment.