Juno Burc Nasil Bulunur

bk murli today

Posted by: BK Prerana

BK Prerana is executive editor at bkmurlis.net and covers daily updates from Brahma Kumaris Spiritual University. Prerana updates murlis in English and Hindi everyday.
Twitter: @bkprerana | Facebook: @bkkumarisprerana
Share:


  Juno Burcu Nedir ve Nasıl Hesaplanır?

  Juno, Roma mitolojisinde evlilik, aile ve bağlılık tanrıçasıdır. Astrolojide Juno, uzun vadeli ilişkilerde, evlilik ve ortaklıklarda önemli bir rol oynar. Juno burcu, bir kişinin bir partnerde ne aradığını, evlilik ve bağlılık konusundaki tutumunu ve uzun vadeli ilişkilerde nasıl davrandığını gösterir.

  Juno burcunu hesaplamak için:

  1. Doğum tarihinizi, saatinizi ve yerinizi bilmeniz gerekir.
  2. Astroloji programı veya web sitesi kullanarak Juno'nun doğum haritanızdaki konumunu bulabilirsiniz.
  3. Juno'nun bulunduğu burç, Juno burcunuzdur.

  Juno Burçlarının Anlamları:

  Koç: Bağımsız ve özgür ruhlu bir eş ararsınız. İlişkilerde liderlik rolünü üstlenmek istersiniz. Boğa: Güvenilir ve sağlam bir eş ararsınız. Maddi güvenlik ve istikrar sizin için önemlidir. İkizler: Zeki ve iletişim kurabilen bir eş ararsınız. İlişkilerde eğlence ve çeşitlilik sizin için önemlidir. Yengeç: Duygusal ve şefkatli bir eş ararsınız. Ev ve aile sizin için önemlidir. Aslan: Hayranlık uyandıran ve saygın bir eş ararsınız. İlişkilerde tutku ve drama sizin için önemlidir. Başak: Titiz ve yardımsever bir eş ararsınız. Sağlık ve hijyen sizin için önemlidir. Terazi: Dengeli ve uyumlu bir eş ararsınız. Adalet ve eşitlik sizin için önemlidir. Akrep: Tutkulu ve gizemli bir eş ararsınız. Derin ve anlamlı ilişkiler sizin için önemlidir. Yay: Özgür ruhlu ve maceracı bir eş ararsınız. Seyahat ve keşfetmek sizin için önemlidir. Oğlak: Sorumlu ve güvenilir bir eş ararsınız. Başarı ve statü sizin için önemlidir. Kova: Bağımsız ve özgün bir eş ararsınız. Arkadaşlık ve sosyalleşme sizin için önemlidir. Balık: Hayalperest ve romantik bir eş ararsınız. Sevgi ve fedakarlık sizin için önemlidir.

  Juno'nun Evlerdeki Anlamları:

  Juno'nun bulunduğu ev, bir kişinin evlilik ve ortaklıklarla ilgili deneyimlerinin hangi yaşam alanlarında ortaya çıkacağını gösterir.

  1. Ev: Kişinin kendi benliği ve imajı ile ilgili evlilik ve ortaklıklar. 2. Ev: Kişinin maddi kaynakları ve değerleri ile ilgili evlilik ve ortaklıklar. 3. Ev: Kişinin iletişimi ve yakın çevresi ile ilgili evlilik ve ortaklıklar. 4. Ev: Kişinin aile ve kökleri ile ilgili evlilik ve ortaklıklar. 5. Ev: Kişinin yaratıcılığı ve aşkı ile ilgili evlilik ve ortaklıklar. 6. Ev: Kişinin günlük hayatı ve sağlığı ile ilgili evlilik ve ortaklıklar. 7. Ev: Kişinin ortaklıkları ve yakın ilişkileri ile ilgili evlilik ve ortaklıklar. 8. Ev: Kişinin dönüşümleri ve ortak kaynakları ile ilgili evlilik ve ortaklıklar. 9. Ev: Kişinin felsefesi ve inançları ile ilgili evlilik ve ortaklıklar. 10. Ev: Kişinin kariyeri ve sosyal statüsü ile ilgili evlilik ve ortaklıklar. 11. Ev: Kişinin arkadaşlıkları ve grupları ile ilgili evlilik ve ortaklıklar. 12. Ev: Kişinin bilinçaltı ve gizli düşmanları ile ilgili evlilik ve ortaklıklar.

  Juno'nun Açıları:

  Juno'nun diğer gezegenlerle yaptığı açılar, bir kişinin evlilik ve ortaklıklarla ilgili özel deneyimleri hakkında bilgi verir.

  Örnek:

  Juno'nun Venüs ile kavuşum açısı yapan bir kişi, çekici ve romantik bir eş arar. Juno'nun Mars ile kare açısı yapan bir kişi, ilişkilerinde çatışma ve gerginlik yaşayabilir.

  **Juno burcu ve Juno'nun evlerdeki ve diğer gezegenlerle yaptığı açılar

  2023-06-01T08:26:38.970+05:30

  No comments

  Note: Only a member of this blog may post a comment.